Ardy Stüwer färglitografi
Valmis
2016-05-04
377705
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Komposition med bl a dalahästar signerad samt numrerad 295/300, färglitografi, ca 52,5x42 cm