Matbord m iläggsskivor
Valmis
2016-04-15
376075
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
MATBORD med 4 "inbyggda" iläggsskivor, 1900-talets andra hälft, bokfanér/bok, höjd ca 75, 138-378 cm
Bruksslitage, märken