Kniv
Closed
2016-04-28
375298
| Sold for | 4 600 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
ODDVAR REITE, kniv, bladet av Bjarne Engli, skaft av horn och masurbjörk, slida i läder signerad och daterad OR -92, längd 19,5 cm