Bordpendyl 1800-talets andra hälft
Valmis
2016-04-07
374221
| Korkein tarjous | 300 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, bemålat fodral med mässingsdetaljer, emaljerad urtavla med romerska siffror, blånerade visare, höjd ca 28, 20x11 cm, 2 nycklar och pendel finns att avhämta vid Utlämningen
Ytskador