Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
URNOR, 2 st., SKÅL, mm, porslin, Kina, bl a omgjord till lampa 1800/1900-tal, lampans totala höjd ca 60, den stora skålens diameter 22 cm
Sprickor, nagg och lagning
373625
2016-04-04
Gör en kostnadsfri värdering här