Joy Egnell
Valmis
2016-03-29
371970
| Korkein tarjous | 650 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
JOY EGNELL (1900-tal): Komposition, signerad och daterad -86, blandteknik, ca 14x17 cm