Sengustaviansk byrå
Valmis
2016-03-29
371630
| Korkein tarjous | 3 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BYRÅ, sengustaviansk, intarsia, beslag i mässing, höjd ca 78, 105x52 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Skador, slitage, blekt