Carl Larsson etsning
Valmis
2016-03-28
371330
| Korkein tarjous | 5 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): "Empire", signerad i plåten, etsning, ca 19,5x14 cm
Gulnader