GUNNAR ZETTERSTRÖM Stockholmiana
Valmis
2016-03-28
369852
| Korkein tarjous | 1 000 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Klara sjö, Stadshuset, Stockholm, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 32x40 cm