Carl Brandt oljemålning
Valmis
2016-03-18
369815
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930), landskap med stuga och blommande äppelträd, signerad C Brandt, olja på duk, 72 x 80 cm