Bengt Lindström färglitografi
Valmis
2016-03-16
368561
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, EA, färglitografi, ca 61 x 97 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg