Bordsskiva Törneman
Closed
2016-03-13
368438
| Sold for | 1 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BORDSSKIVA, 1960-tal, signerad och daterad P Törneman/63, emalj, abstrakt mönster i rött och orange mot svart fond, kant i ek, ca 86x86 cm