Soffbord
Valmis
2016-03-11
367620
| Korkein tarjous | 600 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
SOFFBORD, s.k. butlers tray, mahogny, ca 50, utfällt 91x65 cm
Slitage, skador, brännmärken