Endre Nemes
Closed
2016-03-04
365237
| Sold for | 2 600 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
ENDRE NEMES (1909-1985): Figurkomposition, signerad Endre Nemes, 2/260, litografi, 82x60 cm