Skinnfåtölj
Closed
2016-03-03
365179
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ på metallfot, 1900-talets andra hälft, snurrmodell, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 46 cm
Slitage