Alistair Grant oljemålning
Closed
2016-02-28
364400
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 5 000 SEK |
ALISTAIR GRANT (1925-1997): "Girls Jumping 2", signerad och daterad A Grant 54, olje på duk, ca 40,5x56 cm