Ulf Wahlberg 4 färglitografier
Closed
2016-03-05
364120
| Sold for | 500 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (1938-2014), Fyra färglitografier, signerade och numrerade, vartierande format, oramade