Bokskåp med spröjsade glasdörrar
Closed
2016-02-26
364112
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
BOKSKÅP, 1900-talets början, mahogny, spröjsat glas, höjd 128, 92 x 31 cm, nyckel finns
Smärre fanérskador