Sängbord 1 par
Closed
2016-02-25
363778
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
SÄNGBORD / HURTSAR, 1 par, 1900-talets mitt, England, fanerad med mahogny, höjd 56, 41x46 cm
Bruksslitage