Bert-Håge Häverö oljemålning
Valmis
2016-02-25
363613
| Korkein tarjous | 6 400 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Bert-Håge-Häverö 1985, olja på duk, ca 39 x 52 cm