Byrå idegran
Closed
2016-02-24
363539
| Sold for | 3 000 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
BYRÅ, England, 1900-talets andra hälft, 4 lådor, idegran, draghandtag i patinerade metall, höjd ca 80, 73x44 cm
Slitage