Karl Mårtens akvarell
Closed
2016-02-23
363234
| Sold for | Osåld |
| Estimate | 10 000 SEK |
KARL MÅRTENS (född 1956): Havstrut, signerad Karl Mårtens, akvarell, bladmått ca 71x50 cm