Stolar rokoko

Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko
Stolar rokoko

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOLAR, 1 par, rokoko, 1700-tal, bemålade, sitthöjd ca 50 cm

Senare klädsel och bemålning, ytskador

363188

2016-02-21