Peter Dahl färglitografi
Closed
2016-02-19
362539
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Fredmans Epistelar, signerad Peter Dahl, PT, färglitografi, ca 23x49 cm