Lackbrännare
Closed
2016-02-19
362497
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 800 SEK |
LACKBRÄNNARE, 4 st, 18/1900-tal, smide, plåt och koppar, lykta i plåt höjd inkl handtag ca 39 cm
Slitage, skador