Stig Claesson (Slas) teckningar
Closed
2016-02-16
361517
| Sold for | 850 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON (Slas) (1928-2008): (2), med text, signerade och den ena daterad 50, teckningar, höjd 28,5 x 21 respektive 29 x 21 cm
Teckningarna med veck