Käppar 6 st
Valmis
2016-02-16
361342
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
KÄPPAR, 6 st, 4 med silverhandtag, en med handtag i plast resp. nysilver, längd ca 89-96 cm
Proveniens: Torskebo Gård Västmanland
Slitage