Skåp
Valmis
2016-02-16
361289
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
SKÅP, 1800-talets slut, fanérat med valnöt, invändigt med 3 hyllplan, höjd ca 83, 75x64 cm
Slitage, torrsprickor, nyckel saknas, senare bakben