Golvvas
Closed
2016-02-14
361114
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Kina, 1900-tal, text och dekor i emaljfärger, höjd 59 cm
nagg