Frackknappar 1 par 18 k guld
Valmis
2016-02-13
360443
| Korkein tarjous | 2 800 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
FRACKKNAPPAR, 3 st., MANSCHETTKNAPPAR, 1 par, 18 k guld, Samuel (Sam) Pettersson, Linköping 1907/1908, vikt ca 10 g, originaletuier
Etuier med slitage, manschettknappar med bucklor och lagningar