John Jon-And
Valmis
2016-02-16
359964
| Korkein tarjous | 2 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
JOHN JON-AND (1889-1941): (4), Modeller, signerade, bl a krita, 45x33, 27x27, 43x22 och 38x42 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Mindre skador