Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TALLRIKAR, 6 st, tenn, den djupa mindre stämplad Jönköping, den största Norrköping, diameter 23-33 cm
Slitage, vissa med bristningar
359899
2016-02-09
Gör en kostnadsfri värdering här