Tony Laroy Strandberg oljemålning
Closed
2016-02-09
359780
| Sold for | 400 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
TONY LAROY STRANDBERG (född 1949), komposition, signerad Laroy, olja på duk, ca 108x90 cm