Marionettdocka
Valmis
2016-02-08
359489
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
MARIONETTDOCKA, 1900-tal, delvis bemålat trä, i form man, dockans höjd ca 70 cm
Slitage