Vas Frankrike S te Radegonde
Valmis
2016-02-08
359139
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
VAS, Frankrike, 1900-tal, S:t Radegonde, förgylld dekor av blomster, i botten märkt S te Radegonde, höjd ca 29 cm