Pelle Åberg
Valmis
2016-02-05
358959
| Korkein tarjous | 7 800 SEK |
| Arviointi | 8 000 SEK |
PELLE ÅBERG (1909-1964): Förälskat par på parkbänk, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 59x43 cm