Salvador Dali Tema
Valmis
2016-02-08
358903
| Korkein tarjous | 6 200 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
SALVADOR DALI (1904-1989): Creation of Eve, 1970, signerad samt numrerad Dali 23/100, färglitografi, ca 49x48 cm
Visas på Geijersgatan, Göteborg
Grafik&Skulptur