GAN mapp
Valmis
2016-02-04
358590
| Korkein tarjous | 7 800 SEK |
| Arviointi | 12 000 SEK |
GÖSTA ADRIAN-NILSSON (1884-1965), "De tre små sjömännens äventyr i Paris", mapp med 4 Glicée tryck på Hannemuhle 310 papper, numrerad och stämpelsignerad GAN vit 118/475, 49,5x70 cm