Klubbat för:
2 400 SEK
4 000 SEK
HENRI DE TOULOUSE-LAUTREC (1864-1901): Les Vieilles Historires: Pour Toi, litografi, 1893, signerad med monogram i plåten, 27,5x19,7 cm, oramad
LITTERATUR: Wittrock 6, Delteil 19, Adhémar 20
358393
2016-02-05