Ulf Wahlberg Los Angeles
Valmis
2016-02-01
357481
| Korkein tarjous | 1 600 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
ULF WAHLBERG (född 1938): "Los Angeles", signerad Ulf Wahlberg 99, 213/230, färglitografi, bladmått 62x80 cm, oramad