Pimpelspön, Göran Dyhlén
Valmis
2016-02-27
357185
| Korkein tarjous | 1 200 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
PIMPELSPÖN, 7 st, diverse, 1900-talets första hälft
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling
Diverse skador