Drag och wobblers, Göran Dyhlén
Valmis
2016-02-27
357018
| Korkein tarjous | 7 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
DRAG- OCH WOBBLERS, 35 st, samtliga i originalförpackning, huvudsakligen 1900-talets mitt
Proveniens: Göran Dyhléns fiskesamling