Lars Norrman färglitografi
Valmis
2016-01-27
356699
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979), naken akt, signerad Lars Norrman, färglitografi, 102/360, 65 x 42 cm, i mapp
Ngt gulnad