Golvlampa
2016-01-16
354180
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1930-40-tal, höj- och sänkbar, med avlastningsbord, höjd ca 172 cm
Slitage, senare skärm