Bertil Damm akvarell
Valmis
2016-01-15
354026
| Korkein tarjous | 1 400 SEK |
| Arviointi | 3 000 SEK |
BERTIL DAMM (1887-1942), "S:t Erik", monogramsignerad BD, akvarell, 54 x 40 cm