Monogrammisten IK oljemålningar

Klubbat för:

2 000 SEK

2 500 SEK

MONOGRAMMISTEN IK, (2 st.), kustmotiv, signerade och daterade IK 1912, olja på duk, spännramar stämplade Kjobenhavn, respektive ca 40x53 cm

353969

2016-01-15