Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
MONOGRAMMISTEN IK, (2 st.), kustmotiv, signerade och daterade IK 1912, olja på duk, spännramar stämplade Kjobenhavn, respektive ca 40x53 cm
353969
2016-01-15