Golvlampa England
Closed
2016-01-10
353432
| Sold for | 2 800 SEK |
| Estimate | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, England, 1800-tal, fanérad i mahogny, skulpterad dekor, fotavslut i form av tassar, höjd 173 cm (men höjden går även att reglera)
Smärre fanérskador o sprickor