Carl Larsson
Closed
2016-01-06
352862
| Sold for | 950 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
CARL LARSSON (1853-1919): efter Ute blåser sommarvind, stämpelsignerad, litografi, tryckt hos Iduns Kungl Hofboktr. Sthlm ca 28x99 cm
Gulnad, reva, fläckar