Magnus Berg akvarell
Valmis
2015-12-25
351388
| Korkein tarjous | 500 SEK |
| Arviointi | 1 200 SEK |
MAGNUS BERG (född 1953): "Den kosmiske dansaren Shivas tempel, signerad, akvarell, 20 x 40 cm