Karmfåtöljer 1 par
Valmis
2015-12-25
351268
| Korkein tarjous | 350 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
KARMFÅTÖLJER, 1 par, Andreau World, Spanien, 2000-tal, betsad bok, beige och grön textilklädsel, sitthöjd 40 cm
Bruksslitage, smutig klädsel